استفاده و نصب 

درب اتوماتيك در اماكن ذكر شده مي تواند مزاياي متعددي را در پي داشته باشد. از جمله اين مزيت ها مي توان به تسهيل در رفت و آمد ها و همچنين زيبا سازي محيط اشاره نمود.

از ديگر عواملي كه ذكر آن خالي از لطف نيست سريع، ساده و امن بودن اين درب ها مي باشد. امروزه اغلب مردم مي خواهند به سرعت، با حد اكثر اطمينان خاطر و به راحتي از مكاني به مكان ديگر بروند و جا به جا شوند. همچنين براي جا به جايي بارها استفاده از اين روش مي تواند بسيار مناسب باشد.

استفاده از دربهاي اتوماتيك براي مسافران هم مي تواند بسيار مورد توجه قرار گيرد زيرا باعث راحتي در حركت كردن آنها شده و آسايش را براي آنها فراهم مي نمايد.

از طرفي جنبه كنترل از راه دور اين درب ها و اين امكان كه دربهاي مورد نظر مي توانند از يك مكان مشخص كنترل گردند يكي ديگر از مزيت هاي استفاده از 

درب اتوماتيك شيشه اي به شمار مي رود.

علاوه بر موارد ذكر شده استفاده از درب هاي اتوماتيك به دليل جنبه ايمني اي كه دارد نيز مورد توجه بسيار قرار مي گيرد. درب ها به طور اتوماتيك و خودكار در هنگام حريق آغاز به كار كرده و ميزان امنيت را افزايش مي دهند. همچنين اين درب ها  به دليل قابليت تطابق با ميزان رفت و آمد ها و شدت ترافيك ها و جلوگيري از به هدر رفتن هواي سرد و يا گرم در فصول زمستان و تابستان اهميت چشم گيري پيدا كرده اند.

ادامه مطلب 


manis.rozblog.com

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: استفاده ,اتوماتيك ,مورد ,بسيار ,ديگر ,تواند ,مورد توجه ,تواند بسيار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سروش گرام تیزهوش ها بازرگانی پرشین پیشرانه نارنجستان : واقع در جلفا، منطقه آزاد ارس نیلگون کتابخانه عمومی مرحوم میرجعفری سامانه کارت اعتباری روزنه نمونه سوالات ضمن خدمت طرح طبقه بندی مشاغل دانلود فایل منتظران موعود (عج)